#2016-01-12 09:06:51 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Zastanawiam się, jaki rodzaj replik broni ASG preferujecie? Czy te zasilane gazem, na przykład CO2, czy może stawiacie na zasilanie elektryczne? Nie do końca wiem jak to działa, ale przymierzam się do zakupu takiej broni, mam już nawet upatrzony model, który występuje właśnie w dwóch różnych wersjach i stąd moje pytanie.
#2016-01-12 09:34:42 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

A mozesz wyjasnic co to jest to ASG?
#2016-01-12 11:58:45 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

ASG to angielski skrót oznaczający replikę broni palnej, która zamiast normalnych pocisków strzela małymi, plastikowymi kulkami. Zwykle jest to replika w skali 1:1. Wygląda jak prawdziwy karabin lub pistolet, a w rzeczywistości jest tylko rodzajem zabawki.
#2016-01-12 12:13:45 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

A ja mam dodatkowe pytanie, z jakich typów magazynków korzystacie? Możecie powiedzieć coś więcej o magazynkach typu mid-cap. Słyszałem, że tego typu konstrukcje są bardzo łatwe do ładowania, podobno mało awaryjne, nie powodują zacięć w czasie strzelania seriami. Możecie powiedzieć o nich coś więcej?
#2016-01-12 13:08:26 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

Ja korzystam z tego typu magazynków. Moim zdaniem są całkiem w porządku i jeśli znajdziesz model pasujący do repliki twojego karabinu to śmiało możesz w niego zainwestować. A tak na marginesie, może ktoś z was ma do polecenia jakiś fajny model kolimatora. Zastanawiam się nad dokupieniem jakiegoś celownika optycznego i nie wiem na co się zdecydować.
#2016-01-12 16:08:26 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Chyba troszke zbaczamy z tematu. Moim zdaniem najbardziej wydajne sa elektryki, przynajmniej w broni dłlugiej, gdzie chcesz strzelac seriami. No i mozesz bawic sie takze zimą, przy ujemnych temperaturach. Gazowe AGS przy temperaturach bliskich zera czesto zawodza, a pozatym taka bron jest zwyczajnie drozsza w utzymaniu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015