#2016-01-29 08:14:26 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Cześć! Otóż właśnie z moją firmą poszerzamy działalność w branży odzieżowej i staramy się dotrzeć do większego grona odbiorców. Z racji faktu, że naszym targetem jest młodzież, myślę, że ulotki i podobne odpadają. Chcę czegoś bardziej nowoczesnego, co mogłoby pójść nawet w lokalnej telewizji, albo w internecie. Kogo możecie mi polecić, jeśli chodzi o taką reklamę?
#2016-01-29 09:52:57 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Witaj. Fajnie, że nasz rodzimy biznes potrafi się przebić na rynku ;) A jeśli chodzi o agencje, czy studia, to powiem Ci, że ja swojego czasu miałem okazję współpracować z firmą http://woodpeckermp.pl/. Zrobiliśmy z nimi naprawdę fajny materiał, pomogli nam stworzyć scenariusz i generalnie nieźle nam się to opłaciło.
#2016-01-29 10:31:11 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Nie słyszałam o nich, dobrzy są?
#2016-01-29 13:06:23 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Wiesz, myślę, że agencja, z którą współpracują profesjonalni aktorzy, których widujesz w telewizji, raczej zła nie jest :). W każdym razie jeśli chodzi o tworzenie spotów promocyjnych, to jak dla mnie są naprawdę świetni. Potrafili zrobić nam taką reklamę, że obroty nam wzrosły już po tygodniu od wypuszczenia materiału.
#2016-01-29 14:31:53 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Brzmi imponująco, nie powiem, że nie :) No dobrze, skontaktuję się z nimi i zobaczym, co się uda z nimi zmajstrować. Dzięki wielkie! :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015