#2016-02-01 13:21:36 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Witam wszystkich, otwieram niedługo swoją działalność i robię zakupy do firmy. Potrzbna mi bedzie pełna oferta sprzętu komputerowego ale nie interesuje mnie wycieczka do sieciówki elektronicznej. Chcę wejść do sklepu, w którym porozmawiam z człowiekiem, który naprawdę zna się na sprzęcie, anie jest tylko zatrudniony i moze mi przeczytać z pudełka co jest do czego. Tyle to ja sam tez potrafie.
#2016-02-01 15:50:48 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Wcale ci się nie dziwie, ja też wole sklepy, w ktrorych pracuja fachowcy. Wiem, gdzie jest dostepna automatyka przemysłowa, myslę, że będziesz zadowolony. Wejdź sobie na stronę www.trak.com.pl, tam zobaczysz ofertę. Co więcej oferują tez serwis komputerowy i innego sprzętu, więc współpraca z nimi nie musi sie kończyć na zakupach, ale potem też warto miec serwis pod ręką.
#2016-02-01 16:12:38 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Rewelacja, dokładnie takich ludzi szukam, a jednak cięzko ich znaleźć. Byłem w sieciówce, podszedł do mnie człowiek i zacząłem zadawać pytania. Biedak nie wiedział co powiedzieć. To znaczy ja rozumiem, że czasy sa trudne i trzeba pracować, żeby się dorobić, ja też kiedys byłem w sprzedaży, ale mimo wszystko odstraszyło mnie to od kupowaia w takich miejscach. Jak nie potrafią porzadnie wyszkolić swoich pracowników to jak mogą oczekiwać, że klient u nich będzi ekupował?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015