#2016-02-12 07:09:57 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

Witajcie, pewnie wyda wam się dziwne, że kobieta o coś takiego pyta, ale zaryzykuję. Zastanawiam się czym są tajemnicze przewierty. Mąż kiedyś coś wspomniał, że będziemy musieli zainwestowac w coś takiego, a ja jak typowa baba, przytakłam, niewiedząc o co chodzi. Możecie cos podpowiedzieć na czym rzecz stoi? Chodzi o wiercenie dziur w ścianach?
#2016-02-12 08:27:03 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Witaj, muszę cię uświadomić, iż jeśli masz na myśli przewiercenia na przykład horyzontalne myślę, że chodzi twojemu mężowi o wdrożenie jakiejś instalacji podziemnej, bo takie prace przewierceniowe wykonuje się właśnie w ten sposób. Na przykład jak wykonują przewiercenia pod drogą asfaltową, nie niszczą konstrukcji drogi, tylko wwiercają się w glebę pod drogą.
#2016-02-12 11:11:04 

Zenobiusz

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kluczbork

Wiek: 27

Witam serdecznie. Pani zapewne chodzi o horyzontalne przewiercenia, jest to rodzaj wykonania przejścia podziemnego, w którym będą instalowane jakieś elementy tylu telekomunikacja, wodociągi czy kanalizacja. Mimo wszystko radziłby porozmawiać z mężem na temat tych prac, ponieważ może cos pani źle zrozumiała. Takie prace wykonuje się zwykle na polecenie większych firm, jak chcą wdrożyć kolejny teren pod swoje władanie, na przykład w związku z rozwojem swojej firmy internetowej. Myślę, że szczera rozmowa i przyznanie się do niewiedzy w tym zakresie, w końcu dla kobiety to przecież żaden wstyd pomoże, a na pewno rozwieje pani wątpliwości. Pozdrawiam
#2016-02-12 13:52:50 

Trawnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 32

Witaj, najlepiej sprawdź sobie zawartość tego linku http://wtd-przewierty.pl/ myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące cie pytania. Na stronie znajdziesz zakres pracy profesjonalistów, którzy obsługują znakomity sprzęt. Na pewno znajdziesz tam informacje na jakiej zasadzie pracują, co wykonują, a także w jaki sposób to przebiega i myślę, że dla ciebie najważniejsze – ile to kosztuje! Pozdro
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015