#2016-02-26 03:07:28 

Ababe

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Wcielając w życie pomysł o założeniu firmowego konta na facebooku nie wiedziałem, że będzie to wymagało ode mnie aż tak dużego nakładu pracy. Ale cóż konto założyć trzeba, bo takie są realia polskiego biznesu. Kto go nie ma ten traci. Chciałem zapytać, jak u was ze zdjęciami. Robicie specjalne sesje, czy raczej nastawiacie się na spontaniczne zdjęcia?
#2016-02-26 03:44:11 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

Dotarcie do klienta poprzez widoczność na łamach portalu to rzecz ważna, ale zatrzymanie w głowie potencjalnego klienta obrazu twojej firmy to rzecz najważniejsza. Zdjęcia o których piszesz doskonale się do tego nadają. Odnośnie twojego pytania to wszystko zależy od profilu twojej działalności.
#2016-02-26 05:02:33 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Koleżanka ma zupełną rację. Jeśli oferujesz poważne usługi, które często docierają do klientów z tak zwanych wyższych sfer, to sądzę, że raczej oficjalna forma jest odpowiednia. Zupełnie inaczej, jeśli zajmujesz się powszechną działalnością. Warto się chwalić swoimi osiągnięciami w sposób zbliżony do tego, jak zrobiłby to klient.
#2016-02-26 05:23:35 

PatrycjaPL

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Truskaw

Wiek: 33

Ja próbuje łączyć to co ma pozostać oficjalną częścią z odrobiną zdjęć z samej działalności, pracowników i naszego czasu wolnego.
#2016-02-26 05:58:40 

Trawnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 32

Każdy profil firmy na Facebooku powinien odróżniać się od tego oferowanego przez konkurencję. W ten sposób można na stałe zaistnieć w świadomości klientów, którzy chcą poczytać interesujących informacji.
#2016-02-26 08:56:22 

Bibus

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Wrocław

Wiek: 21

Cały czas się głowicie nad tym, jak powinien wyglądać profesjonalny profil. Jeśli chcecie taki mieć to zróbcie tak jak ja. Wystarczy nawiązać współpracę z odpowiednią firmą, a oni wszystkie prace wykonają za was. Znalazłem ich ofertę tutaj http://www.e-kjstudio.pl/jak-wypromowac-swoja-firme-na-facebooku i wam też polecam ich usługi.
#2016-02-26 10:36:14 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Faktycznie można spróbować. Najlepsze jest to, że gwarantują ci, że będzie rosło zainteresowania twoim profilem, a to już bezpośrednio przekłada się na ewentualne zyski. Czyli tradycyjnie najpierw trzeba zainwestować, żeby później móc zarabiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015