#2016-03-04 04:58:28 

worldEater

Użytkownik

Wiele słyszałem ostatnio o firmach, które proponują wyposażenie rodziców w niezbędne przedmioty dla maluchów w zamian za rekomendacje produktów. Słyszeliście może też coś na ten temat?
#2016-03-04 06:36:53 

Zyrta

Użytkownik

Przyznam szczerze, że ja nic nie słyszałam, a śledzę strony internetowe na bieżąco, a i zna, wiele świeżo upieczonych matek. Są firmy, które oferują darmowe próbki, ale to wszystko. Nie masz się co łudzić, musisz zrobić zakup wyprawki we własnym zakresie.
#2016-03-04 08:39:22 

vvariatka

Użytkownik

Jeśli chodzi o wyprawkę to polecam wyprawkowy.pl i ich asortyment. Mają sporą ilość produktów z najwyższej półki. Ja też nic nie słyszałam o takim programie. Kupuję regularnie produkty w sklepie.
#2016-03-04 09:20:47 

adambogusz

Użytkownik

Fajnie robi się zakupy w sklepach z artykułami dziecięcymi. Jest tam zawsze spora ilość kolorów, które człowieka uspokajają. Lubię na przykład ubranka dla maluchów, które zdecydowanie różnią się od tych, jakie my używaliśmy w czasie naszego dzieciństwa. Z resztą teraz kwestia wychowania dzieci to zupełnie inna historia.
#2016-03-04 09:41:02 

hetallia

Użytkownik

Dla kobiet, które muszą kupić pierwszy zestaw dla swojego dziecka, sklep o którym wspomniała koleżanka jest idealny. Ja kupiłam tam butelki dla dzieci w wyjątkowo niskich cenach. Pozostałe pozycje z oferty także wyglądają nieźle pod względem cenowym.
#2016-03-04 10:04:35 

pan.prezydent

Użytkownik

Zamiast szukać nierealnych promocji wybierz się na zakupy do takiego sklepu. I tak masz tam wszystko prawie jak za darmo. Wszystko ułożone w odpowiednich kategoriach, które umożliwiają łatwe odnalezienie interesującego nas produktu. Na marginesie mogę zdradzić, że zawsze odwiedzam dział z zabawkami, co powoduje złość mojej żony, gdyż każde takie odwiedziny kończą się dość sporym zakupem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015