#2016-03-08 09:24:14 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

są tutaj jacyś specjaliści od maszyn w technice liniowej? Będę rozbudowywał swój zakład bardzo poważnie i ponieważ inwestycja jest duża to nie chcę poważniejszych przestojów bo nigdy nie zarobię na to wszystko. Możecie mi podpowiedzieć jak zachować sprawność takiego sprzętu?
#2016-03-08 09:36:02 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

hmmm, przede wszystkim dobrzy mechanicy :D No i oczywiście kupuj jakieś porządne części, a nie byle co w pierwszym lepszym miejscu.
#2016-03-08 12:29:46 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Tak, na pewno musisz kupić bardzo dobre urządenia, dbać o nie, i taka rada na przyszłość że jak coś się zepsuje i na przykład kupujesz nowe śruby kulowe, jakieś waże paski do maszyn czy chociażby zestawy prowadnic na szynach to koniecznie kupuj coś porządnego,. Tylko oryginalne, markowe i solidnie wykonane częście zamienne gwarantują, że za chwilę nie będziesz musiał znów wymieniać tego co niby zmienione przedc chwil.ą.
#2016-03-08 13:08:26 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

Oj tak, dobre prowadnice liniowe to podstawa, coś o tym wiem, nawet za dużo heh :P
#2016-03-08 13:52:15 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

sprzęt to chce kupić taki z naprawdę wysokiej półki i liczę na to, że długo mnie nie zawiedzie, co do części zamiennych to wiele zależy od aktualnego stanu kasy w firmie jak coś się uwali, ale staram się jednak kupować porządne części.
#2016-03-08 14:09:14 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Jak mówiłem kolego, przede wszystkim zatrudnij naprawdę porządnych mechaników czy tam operatorów tych urządzeń. Oni powinni nie tylko reagować jak coś się zpeuje, ale przede wszystkim doglądąc maszyn i odpowiednio o nie dbać, wtedy będzie wszystko dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015