#2016-03-16 05:30:57 

worldEater

Użytkownik

Witam. Interesowalaby mnie dobra wypożyczalnia samochodów lotnisko Poznań byłoby dla mnie idealnym miejscem odbioru auta. Potrzebuję pojazdu na kilka dni intensywnego załatwiania formalności po przylocie ze Stanów do Poznania, a z tego co się orientowałem Ławica sama z siebie najwyraźniej oferuje wyłącznie transport taksówkami. Jakieś pomysły do kogo warto się zwrócić?

#2016-03-16 06:02:35 

Zyrta

Użytkownik

Ja znalazłam firmę po wpisaniu w Google hasła „wynajem samochodów Suchy Las” (tutaj mieszkam), może poszukaj czegoś w ten sposób dla Poznania. Chyba, że ci się nie chce, to mogę polecić torcar24, ja byłam zadowolona z ich usług. Samochód był czysty, wnętrze dobrze wyposażone, od strony technicznej też nie musiałam się niczym martwić.

#2016-03-16 06:56:33 

Kaola

Użytkownik

Tak z ciekawości, po co przyjeżdżasz do Poznania aż ze Stanów? ;P Toż to kawał drogi ;P ja bym nie wróciła, jakbym już tam wyjechała :P
#2016-03-16 09:27:57 

kenobi

Użytkownik

Ludzie to są jednak okropni. Pomóc to nie, ale ciekawskie pytania zawsze chętnie. Może mieszka w Stanach, ale jego rodzina została w Polsce i musi jakieś papiery pozałatwiać? Nie wszystko da się załatwić listownie/przez internet.
#2016-03-16 10:05:06 

worldEater

Użytkownik

To żadna tajemnica, ale nie będę spraw rodzinnych publicznie obgadywał. Dzięki za polecenie tej wypożyczalni samochodów, już znalazłem namiar na nich. Dzwonić to tam nei zadzwonię, bo jestem w Stanach obecnie, a muszę mieć zagwarantowane auto w dniu przyjazdu, ale może się uda przez maila załatwić wszystko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015