#2016-03-24 01:17:33 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

Nadzoruję inwestycję budowy hali targowej pod Katowicami i potrzebuję pomocy w znalezieniu firmy, której specjalnością są izolacje dachów. Jestem otwarta na polecenia, z tym że proszę pisać o firmach z których osobiście Państwo korzystaliście. Będę wdzięczna za pomoc, za którą z góry dziękuję.
#2016-03-24 03:01:59 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Uuu to słabiutko że nie zajeliscie sie tym wczesniej. Chyba wypadałoby zrobić konkurs...
#2016-03-24 04:05:17 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Gorszych głupot to ja dawno nie słyszałem. Od razu rozpisz pan konkurs na położenie kafelek w kuchni, albo podłączenie kuchenki elektrycznej. Znawca prawa od siedmiu boleści. Prywatna budowa hali to nie zamówienie publiczne
#2016-03-24 06:46:51 

czolgista

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Studzianki

Wiek: 45

Z doświadczenia mogę polecić firmę HTH, która specjalizuje się w izolacjach dachów, instalacji i innych elementów zakładów przemysłowych. W mojej firmie zajmowali się co prawda podłogą na hali montażowej ale z efektu jestem usatysfakcjonowany. Sami wiecie że jeśli chodzi o posadzki przemysłowe Katowice mają trochę firm ale ja mogę polecić tylko jedną. Pozdrawiam
#2016-03-24 07:18:09 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Trafiłam idealnie bo właśnie poszukuję specjalistów od podług przemysłowych :). Mógłby ktoś powiedzieć jakie są mniej więcej koszta? Będę wdzięczna.
#2016-03-24 08:54:37 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Koszta są różne. Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź :). Oczywiście wszystko zależy od metrażu, materiału, koloru, wymaganej grubości, przeznaczenia, mogę wymieniać i wymieniać. Dam Ci tylko taką wskazówkę, że hth novotech ma najlepszą ofertę i jakośc wykonania, więc kieruj się do nich.
#2016-03-24 09:44:02 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

No właśnie znajomi mi mówili o novotechu że warto. Chciałam po prostu się dowiedzieć ile coś takiego kosztuje, ale muszę chyba napisać albo zadzwonić i się dowiedzieć z pierwszej ręki. Dzięki za wskazówkę i pozdrawiam :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015