#2016-03-30 07:56:02 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Witam. Wyjeżdżamy z żoną na wakacje i przechodząc od razu do meritum – potrzebny będzie transport dla naszych bagaży na Okęcie. Jest tego trochę, bo dwie duże torby. Ktoś, coś słyszał? Po kogo warto zadzwonić, żeby przewiózł nasze rzeczy bezpiecznie?
#2016-03-30 09:44:36 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Aż takie duże macie te bagaże, że nie możecie własnym samochodem sobie skoczyć? Można położyć tylne siedzenia w aucie, wtedy jest więcej miejsca.
#2016-03-30 10:48:01 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Cóż, pech chciał, że nasz samochód wylądował w naprawie i nie zostanie wypuszczony na czas, zresztą i tak lecimy na wczasy samolotem, więc lepiej niech postoi u mechanika. Przynajmniej nikt go nie ukradnie. Ponawiam pytanie. Czy ktoś zna tanią firmę przewożącą bagaż? Zwykłe taxi będzie za małe.
#2016-03-30 12:53:56 

Zenobiusz

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kluczbork

Wiek: 27

Wiem, że na pewno w Warszawie transportem bagaży zajmuje się TransportWIKI.com.pl, to przy okazji również świetna firma przeprowadzkowa na terenie Warszawy i okolic działa głównie, ceny mają całkiem całkiem, łapcie adres www: http://transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/. Bardzo porządni panowie, mogę polecić. Dla mojej córki zamawiałem ich usługi nieraz, jak sam nie mogłem przewieźć rzeczy z racji zbyt małego auta. Nigdy nie narzekała na ich serwis, a przewozili jej nawet bardzo kruche rzeczy, lustra itp.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015