#2016-03-31 07:35:23 

Maka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Radom

Wiek: 33

Nie uwierzycie, ale w zeszłym tygodniu miałam wyjątkowe szczęście w jednym z radiowych konkursów. W jego trakcie udało mi się wygrać ponad sto tysięcy złotych. Nie muszę wam chyba mówić, jaką radość mi to sprawiło i zarazem kłopot. Nie potrzebuję wydawać tego od razu, ale chce te pieniądze dobrze zainwestować. Czekam na ciekawe pomysły.
#2016-03-31 08:00:58 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Ja rozwijam duży interes i takie sto tysięcy na pewno mi pomoże. Zyskami się podzielimy. Gwarantuję, że jest to opłacalna inwestycja.
#2016-03-31 09:00:43 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

Nie słuchaj tego pana. Prawdopodobnie chce wyłudzić od ciebie pieniądze. Generalnie rzecz biorąc to ja bym to widziała tak. Kontaktujesz się z jakimś dobrym doradcą. Tam informujesz o swoich celach, oczekiwaniach i czasie inwestycji. Fachowcy doradzą ci co jest bezpieczne i z czego można osiągnąć najwyższy zysk.
#2016-03-31 11:43:19 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

Jeśli o doradcach mowa to polecam zajrzeć na stronę http://architekcizysku.pl/inwestycje/, gdzie swoje usługi reklamują naprawdę wyśmienici znawcy rynku. Jako przykłady podają zarówno popularne inwestycje, jak i te, które niektórzy uważają za nieopłacalne. Ja skorzystałam z ich doświadczenia i czekam teraz na wyniku mojej lokaty finansowej. Na razie wygląda to bardzo obiecująco.
#2016-03-31 12:34:19 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Dlaczego tylko inni mają szczęście, a ja nigdy go nie mam. Na pewno bym się poradziła specjalistów w co inwestować pieniądze, sama mogłabym popełnić jeszcze jakiś błąd. Ale część kwoty przeznaczyłabym na swoje przyjemności.
#2016-03-31 12:53:08 

Zenobiusz

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kluczbork

Wiek: 27

Na pewno wybrałbym się na jakieś wakacje. W końcu jest jeszcze świat poza Polską i z tego co wiem jest co oglądać i zwiedzać. Zawsze marzyłem o podróży do Japonii, więc ta kwota z pewnością by mi wystarczyła.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015