#2016-04-11 03:30:10 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

Dzień dobry drodzy forumowicze. Zakładam temat odnośnie dbałości oswój uśmiech, bo postanowiłam, że w tym roku zrobię coś tylko dla siebie. Mam problem z uzębieniem, moje zęby są co tu dużo mówić zwyczajnie krzywe. Chciałabym też po wszystkim je wybielić. Zależy mi na tym, aby trochę olśniewać, urody nie poprawię, chyba że makijażem, ale zęby chyba mogę. Odłożyłam sobie nawet niewielką sumkę na ten cel. Podzielcie się swoimi opiniami i przeżyciami w związku z tym. Pozdrawiam was ciepło.
#2016-04-11 05:46:14 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Witaj. Jeśli szukasz jakiegoś specjalisty od krzywych zębów to przyda ci się ortodonta Poznań Piątkowo tam się kieruj, mają najlepszy gabinet ortodontyczny. Ceny też mają przystępne. Doskonale rozumiem problem z uzębieniem, dlatego też jakiś czas temu zacząłem regularnie odwiedzać stomatologa. Przyznam się bez bicia, że o wiele bardziej wolę przyjść prywatnie niż oczekiwać w kolejkach.
#2016-04-11 07:15:04 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Cześć. Ja już mam wybielanie za sobą. Za jakiś czas pewnie znów powtórzę ten zabieg, ale wybiorę innego stomatologa, bo wydaje mi się, że za dużo zapłaciłam. Nie orientujecie się ile kosztuje zabieg wybielający zęby w Poznaniu? Niebawem zatrzymam się tu na dłużej i chętnie bym się dowiedziała gdzie jest lepiej. Pozdrawiam
#2016-04-11 07:39:24 

Domina74

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pisz

Wiek: 41

Witajcie. Jeśli interesuje was stomatologia w Poznaniu to mogę polecić duodenti.pl Uważam, że nie ma bardziej profesjonalnego gabinetu. Mają bogatą ofertę, także prowadzą stomatologię dziecięcą, co jest dużym plusem. A co do cen, czasami mają fajne promocje. Sądzę że tam powinniście sprawdzić sobie cennik.
#2016-04-11 08:16:22 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Dobrze, że ktoś podał jakiś konkretny namiar, bo chyba nie wytrzymam. Nie dostałem się do gabinetu państwowego a ból jest tak uporczywy, że zaraz wyjdę z siebie.
#2016-04-11 08:59:52 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

z zębami to zawsze tylko kłopot, powinny być jak paznokcie, odrastać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015