#2016-04-13 03:58:42 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Cześć, co sadzicie o nakręceniu sobie rreklamy telewizyjnej? Naprawde jest to takie drogie jak mówia? Bo kurcze zyski mi spadly w zeszłym miesiący ze sprzedaży i zastanawiam się już co zrobic by wyrównać straty. Nie jest ciekawie. Pozdrawiam
#2016-04-13 06:23:30 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Musi to zaraz być reklama telewizyjna? Można nakręcić spot i do sieci wpuścić, na Facebooka, Youtube, itd. Telewizja odchodzi do lamusa, Internet w znacznej części umożliwia reklamowanie się za darmo i dotarcie przy tym do szerszej publiczności. Powinieneś raczej celować w social media. Co sprzedajesz w ogóle?
#2016-04-13 08:38:53 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

A popatrz o tym nie pomyslalem, ja chlop starej daty jestem. To kto mi taka reklamę nakreci? Byle tanio, wiadomo jak to jest z pieniazkami jak biznes nie idzie. Sprzedaje artykuły dla par, róznosci takie, do wyboru do koloru. Nie znam się na internetach za bardzo, mnie strone internetową prowadzi agencja specjalna, ale reklamami w tv akurat się nie zajmuja.
#2016-04-13 09:11:29 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Spróbuj się zgłosić do http://studio.gsfilm.pl/ , mają bardzo ciekawe pomysły. Filmik reklamowy może być zarówno animowany, jak też z udziałem aktorów. Statystyki pokazują, że naprawdę opłąca się zainwestować w tego typu reklamę. Drogie to nie jest, kosztuje dopiero emitowanie w określonych porach na określonych kanałach, ale jak celujesz w internet to tego problemu nie będzie.
#2016-04-13 11:58:18 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Doobra dzięki bardzo kkoledzy za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015