#2016-04-21 04:13:52 

worldEater

Użytkownik

Posty: 109

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Chcę założyć klimatyzację w swoim domu, ale moja córka jest alergikiem i boję się czy jej to nie zaszkodzi. Dużo słyszy się o ciągle nawracających infekcjach i przeziębieniach powodowanych przez klimatyzację i trochę się boje, że założenie takiego urzadzenia w domu zamiast pomóc może jeszcze bardziej zaszkodzić.
#2016-04-21 07:04:37 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Jak ktos nie czysci klimatyzacji to rzeczywiscie moze ona szkodzic, bo w srodku zacznaą rozwijac sie jakies grzyby czy plesnie, ale jak bedziesz czyscił filtry i odgrzybial chlodnice to nie powinno byc zadnych problemow. Poza tym teraz na rynku jest mnustwo urzadzen klimatyzacyjnych wyposazonych w specjalne filtry dla alergikow. Nie dosc, ze ochlodzisz sobie powietrze w domu to jeszcze je oczyscisz z alergenow i nieprzyjemnych zapachow, takze nie zastanawiaj sie, tylko szukaj firmy, ktora ci taką klimatyzacje zalozy.
#2016-04-21 08:45:59 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

Przeziębienia i inne infekcje nie wynikają z jakiegoś szkodliwego działania klimatyzacji tylko z nieodpowiedzialności ludzi. Jak ktoś podkręca klimatyzację na maksimum, a później wychodzi na upał to nie trudno, zeby zachorował. Kazdy producent, monter czy serwisant ci powie, żeby nie obniżać temperatury w pomieszczeniu więcej niż o 6-9 stopni w stosunku do tego co jest na zewnątrz. Takie informacje znajdziesz też na stronach firm, które zajmują się montażem klimatyzacji, na przykład tutaj http://kris-went.pl/montaz. Także to nie jest żaden wymysł tylko prawda, której trzeba się trzymac.
#2016-04-21 10:38:28 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Tak jak napisał kolega wczesniej. Kup sobie dobrej jakości klimatyzator z jakimś filtrem przeciw pyłkom i po sprawie. Tylko pamiętaj o częstym czyszczeniu-serwisowaniu takiego sprzętu. Minimum dwa razy w roku. Zresztą o zasadach serwisowanie poinstruuje cię każdy monter. Jak będziesz szukal jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji w Sosnowcu to daj znać, mogę ci podrzucić klika namiarów.
#2016-04-21 10:59:53 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Jasne, że alergicy mogą korzystać z klimatyzacji. Ja jestem tego najlepszym przykładem;) Pamiętaj tylko o częstym czyszczeniu i odgrzybianiu klimatyzatora i wszystko będzie w porządku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015