#2016-04-22 04:25:09 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Siemanko! Słuchajcie, ostatnio trochę majstruję przy swoim samochodzie (nie fachowo, raczej z zamiłowania do amatorskiego majsterkowania) i zauważyłem, że tylna belka w Lagunie mojej jest już trochę zdezelowana. Jeszcze nie dało się tak tego odczuć w czasie jazdy, ale widać rdzę, też nieco kąt kół wydaje mi się, że się zmienił. Więc jak to zrobić?
#2016-04-22 05:23:46 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Przede wszystkim wydaje mi się, ż enie powinieneś tego robić samemu, chyba, że naprawde się na tym znasz. Po drugie, cała procedura przebiega z użyciem specjalistycznych narzędzi (jeśli chcesz regenerować, to musisz całą taką belkę porozkręcać, w skrócie mówiąc). Dlatego najlepiej zamawiać gotową zregenerowaną tylną belkę. Wiem, że regeneracją i naprawami tylnich belek zajmuje się firma, którą znajdziesz pod adresem tylnabelka.com. Są na rynku od łądnych parunastu lat, więc myślę, że można śmiało do nich uderzać.
#2016-04-22 05:46:15 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

No dobra, a co po takim zregenerowaniu tej belki?
#2016-04-22 08:22:12 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

No to wtedy zostaje profesjonalny motnaż. I na Twoim miejscu zostawiłbym to jednak w rękach mechanika. Nie kwestionuję Twoich zdolności, ale jeśli robisz to tylko amatorsko, to zajmując się tym samemu sprawiasz zagrożenie dla siebie i innych na drodze.
#2016-04-22 10:59:03 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Wiesz, zawsze zajmowałem się tym samochodem samodzielnie. Każdy problem starałem się dociec i rozwiązać samemu, więc nie widzę przeszkód, żebym i tu spróbował.
#2016-04-22 11:09:49 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Cześć! Kolega wyżej ma rację. To jest na tyle wrażliwy układ, że mimo wszystko lepiej by było, żebyś to zostawił ludziom, którzy się na tym znają. Inaczej możesz zupełnie upośledzić swój samochód, czyniąc go potencjalnie niebezpiecznym. A chyba nie chcesz mieć nikogo na sumieniu?
#2016-04-22 12:23:20 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

No nikt nie chce… no dobra, w tym wypadku rzeczywiście zajrzę do mechanika. Temat można zamknąć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015