#2016-05-16 04:08:32 

adambogusz

Użytkownik

Witam tak jak w temacie ja i moja skromna firemka szukamy informatykow na stale, na zlecenie dobrze platne, do uslug informatycznych wykonywanych na miejscu lub w miare mozliwosci zdalnie. Chodzi o takie rzeczy oczywiscie jak instalcja i przeinstalowanie oprogramowania, naprawy usterki systemow, naprawy software’u... Podajcie moze jakies dobre firmy ktore sie tym zajmuja.
#2016-05-16 04:45:04 

Zenobiusz

Użytkownik

Ja ci moge ze swojej strony polecic firme Wieża jest to sprawdzony przedsiębiorca który dzięki minimalizacji kosztów (dobry sprzęt) wcale nie bierze za serwis dużo. Powiem tak., to jest pierwsza półka tego typu firm, a ceny są naprawdę baaardzo przystępne. Dla dużych firm jest to zbawienie i okazja na mocne ścięcie kosztów. Taki life hack dla ciebie
#2016-05-16 06:46:43 

worldEater

Użytkownik

łał super, biedne korpo sobie przyoszczędzi. możę byście chociaż lepiej z tej okazji własnym pracownikom zapłacili?? bo wiadoo jak to w korpo jest... zresztą brak słów. mam nadzieje że kiedys to się po prostu zmieni, że ludzie sięzbuntują
#2016-05-16 07:20:27 

pan.prezydent

Użytkownik

Ta jasne. Prawdaj est taka ze usługi informatyczne śa nadal bardzo niedoceniane a są niezwykle ważne. Ludzie wolą placic 3 razy zamiast kupic dobry sprzet. Dlatego inforamtycy zawsze sa bardzo potrzebni. I tu glowna role gra czas w ktoym taki informatyk naprawi usterke. To sie liczy na rynku
#2016-05-16 07:36:53 

Braxton

Użytkownik

Dokładnie, ale tak jest, dobry komputerowiec powinnien umieć działacć pod presją czasu i naprawiać wszelkie bugi szybko. Ale wiemy jak jest, tyo się dopiero w Polscie nadal rozwija. Ale jest już coraz lepiej. Jeszcze tylko firmy zaczna dobre systemy w chmurze zakladac, tak zwane cloudy i juz wogle wszystko bedzie okej. nie bedzie co chwili becelowania na kosztowne odzyskiwanie danych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015