#2016-05-30 02:32:10 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

Witajcie. Planuję robić meble kuchenne pod zabudowę i szukam firmy która dostarcza fajne fronty. Znajomy który będzie mi to robił powiedział że on wszystko załatwi. Jestem taką osobą, że chętnie zrobię wszystko po swojemu więc i elementy załatwię sama. Proszę o namiary na firmy.
#2016-05-30 05:26:27 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Kobieta a taka zaradna! Bardzo dobrze. Ja u siebie zrobiłam taki projekt i fronty zamawiałam na stronie http://www.sassc.com.pl/site/productDetails?productId=19 . Bardzo fajna firma i przede wszystkim rzetelna. Mi pasują aluminiowe fronty i wykończenia, ale to już według własnych upodobać :)
#2016-05-30 06:48:56 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

A myślisz, że na stronie mają coś takiego jak sklejka meblowa Poznań to duże miasto a dojazd tam zajmuje mi tylko pół godziny. Mógłbym się przejechać i kupić te elementy, ale nie wiem czy mają coś takiego.
#2016-05-30 07:20:13 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Wiem że mają tam różne rzeczy, blaty, fronty a nawet narzędzia itp. Niestety nie znam całego asortymentu, ale wejdź na stronę którą podałam i tam znajdziesz więcej informacji.
#2016-05-30 07:50:30 

Zenobiusz

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kluczbork

Wiek: 27

Nie musisz się o to martwić. Mają tam chyba wszystko co będzie ci potrzebne. Ja zamawiałem produkty firmy Corian Warszawa dała mi całą masę zleceń, ale klienci wymagali produktów ponadto wszystko co jest na rynku. I właśnie wtedy z pomocą przyszła firma o której mowa. Teraz mam stałego dostawcę z produktami o wyższej jakości.
#2016-05-30 08:05:21 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

No i super. Widzę, że znajdę ich w całej Polsce więc nie będzie problemu z dostarczeniem tego do mnie do domu. Zaraz wejdę na stronę, obejrzę wszystko i dowiem się co tam mi potrzebne. Muszę jeszcze pogadać ze znajomym, bo wybrać produkty to ja mogę, ale nic więcej o tym nie wiem :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015