#2016-06-13 04:11:31 

Domina74

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pisz

Wiek: 41

Moja przyjaciółka się właśnie zaręczyłą i poprosiła o pomoc przy wstępnych ustaleniach dotyczących ślubu. Mam być tez jej świadkową więc to akurat jest moje ‘zadanie’ :) Najpierw chcę się rozejrzeć wśród fotografów. Data jest ustalona więc mogę od razu rezerwować spotkania z nimi. Tylko że ja nigdy za mąż nie wychodziłam ani nie byłam świadkową wcześniej więc nie wiem gdzie szukać i po czym poznać, ze fotograf jest dobry!
#2016-06-13 05:43:43 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 78

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

Najpierw i przede wszystkim to dowiedz się jaki budżet ma para młoda na fotografa. To już jest jedno kryterium. Następne to portfolio. Czy w ogóle człowiek umie robić zdjęcia czy wszystko to program do obróbki zdjęć. A trzy to czy człowiek ma to portfolio bogate – to jest różne style, czy bardzo się od siebie te zdjęcia różnią jakością? Jesli są różne, ale równie dobre to masz kandydata. Ja znam jednego: http://jstudio.net.pl/ możesz umawiać się z nim na spotkanie w ciemno a twoja przyjaciółka już się przekona, żże warto.
#2016-06-13 08:21:52 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

Z ceną nie do końca się zgodzę, bo większość fotografów nie ma cennika na swoich stronach. To jest przeciez bardzo spersonalizowana oferta i zależy od bardzo wielu zmiennych. Natomiast szukając fotografa ślubnego w Poznaniu zawsze warto i tak się spotkac, bo na spotkaniu może sie okazać, że warto człowieka zatrudnić. Jakości nie przebijesz, a to jest jednak najwazniejsze kryterium.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015