#2016-06-20 01:11:09 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Zamarzyła mi się nowa łazienka, taka wieci z podwieszanym sufitem i innymi akcesoriami. Jako, że zawsze marzyłam o kabinie prysznicowej, tą również chce sobie zamontować. Pytanie czy są firmy, które wykonują tego rypu prace w ramach jednej ekipy. Nie chce ich rozdzielać, że najpier muszą położyć instalacje, a do płytek przyjdą inni.
#2016-06-20 03:57:38 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Jednym słowiem potrzebujesz ekipy fachowców, którzy potrafią robić wszystkie prace od razu. Znam taką firmę i możesz być pewna, że nawet w małej łazience dadzą radę zrobić wszystko tak jak sobie tego życzysz. A co fajne nikt w tej firmie nie wchodzi sobie w drogę, a robota i tak zrobiona :)
#2016-06-20 06:54:51 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

A co to za firma, bo chyba zapomniałeś napisać :)
#2016-06-20 07:04:06 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

No faktycznie zapomniałem :))) To firma Glazurnictwo Ciszewcy, która działa od wielu już lat. Znam ich nie tylko z prac, które robili dla mnie, ale też i dla moich znajomych.
#2016-06-20 07:12:14 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

Fajne masz plany z tym remontem łazienki. Teraz wszyscy urządzają te pomieszczenia na modę jaką można znaleźć w różnego rodzaju spa. Małe akcenty kolorystyczne i do tego delikatne ozdoby. To pozwala zdecydowanie odświeżyć wygląd tego pomieszczenia.
#2016-06-20 07:27:09 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

W przypadku łazienki do roboty trzeba mieć dobrego płytkarza, nie skupia się na jednym rodzaju prac. Taka monotonia często kończy się wszelkiego rodzaju błędami, które strasznie później irytują.
#2016-06-20 09:14:23 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Dostałaś dobrą rekomendację. Zaglądają na stronę http://glazurnictwociszewscy.pl/ceny/ widać, że są to fachowcy warci swojej ceny. Fajne mają te realizacje, pewnie wiele osób czerpało tu inspiracje. Jakbym robił teraz remont to pewnie też bym tutaj zajrzał.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015