#2016-06-20 02:42:59 

Maka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Radom

Wiek: 33

Kochani, wkrótce otrzymam klucze do swojego wymarzonego aparetamentu, ale już najwyższa pora, żeby pomyslec o jego urządzaniu. Zastanawiam się tylko, jak będzie najlepiej, czy aranżować wnętrza samemu czy może lepiej wynająć do tego fachowców, którzy się wszystkim zajmą, no o wy na to?
#2016-06-20 03:51:15 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

A po co to wynajmować fachowców, przecież najlepiej sama wiesz, co i jak ma być, a fachowcy to zaczną kombinować i potem się okaże, że się tam nie da mieszkać. Wiem co mówie, bo kumpel miał ekipę, która zrobiła projekty, iała swoich robotników, a potem to kumpel musiał robić same poprawki i do dziś nie może dojść do ładu.
#2016-06-20 06:30:41 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

To widocznie zatrudnił partaczy, a nie specjalistów. Ja do aranżacji wnętrz swoim domku zatrudniłam fachowców z biura projektowego, ale takiego rekomendowanego, nie brałam w ciemno pierwszej lepszej ekipy. Jestem zachwycona końcowym efektem. Wszystko jest tak, jak było zaprojektowane i wszystko było ze mną uzgadniane, na każdym etapie realizacji.
#2016-06-20 08:07:59 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Znam to biuro, naprawdę godne polecenia. Ja osobiście nie korzystałem z ich usług, ale znajoma wynajęła owe biuiro do aranżacji swojej kawiarenki, mówie Wam, cudeńko. Jak chcesz zobaczyć ich przykładowe realizacje, to koniecznie zajrzyj na http://www.yvdesign.pl/galeria/wnetrza/ i sama zobacz, a na pewno się zdecydujesz. Jak tylko będę potrzebował skorzystac z usług projektantów, to tylko do ich się zgłoszę, polecam!
#2016-06-20 09:20:43 

Zenobiusz

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kluczbork

Wiek: 27

e tam, żeby tak się zachwycać nie wiadomo czym, ja tam uważam, że samemu też można fajnie urządzić mieszkanko.
#2016-06-20 10:45:02 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

no pewnie że samemu można, ale jak się chce mieć wszystko zrobione fachowo, to też uważam, że najlepiej zajmą się tym zawodowcy. oczywiście, trzeba tylko powiedziec, czego się oczekuje i wszystko dogadać na samym początku, a na pewno nie będzie nieporozumień.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015