#2016-06-30 22:07:20 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Cześć wszystkim! Szukam namiarów na dobrego kardiologa w Krakowie? Chodzi mi o jakąś prywatną przychodnię, czy gabinet. Potrzebuję okresowych badań i konsultacji dla osoby z chorym sercem.
#2016-06-30 22:48:37 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Jak prywatnie chcesz to masz naprawdę duży wybór, bo tylko cena za te badania cię ogranicza. Weź może spytaj w szpitalu o konkretne nazwisko jakiegoś lekarza, co przyjmuje prywatnie? Bo tak to ja nie znam konkretnie żadnego…
#2016-07-01 01:03:58 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Mi znajoma poleciła jeśli chodzi o kardiologa taką prywatna przychodnie w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mają tam naprawdę dobry zespół, lekarze nie jacyś dopiero po studiach tylko bardziej doświadczeni i według mnie ceny też nie są jakieś wygórowane, a wręcz w porządku.
#2016-07-01 03:55:34 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Jak byś chciała więcej o samym kardiologu to podsyłam linka do tej poradni http://www.nzozrevita.pl/konsultacje/kardiolog/ i sobie możesz zobaczyć nazwiska dostępnych lekarzy kardiologów i jakie badania wykonują. W zasadzie wszystko tam robią, ja miałem wysiłkowe i EKG, a wyniki były z interpretacją prawie od razu, więc naprawdę dobra osbługa. A no i jak byś jednak chciała na NFZ to też przyjmują
#2016-07-01 06:07:42 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

A nie myslalas żeby się zapisać na NFZ? Przecież kardiolog to strasznie duży wydatek! Jeśli ci się nie pali to ja bym poczekała, zawsze można trochę zaoszczedzic i wydac lepiej tą kasę, heh
#2016-07-01 08:41:39 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

Dla mnie ta poradnia którą wcześniej Pan polecał to był ratunek- potrzebowałam zrobić gdzieś w Krakowie Dopplera badanie i wyobraźcie sobie, ze odsyłali mnie albo z miejsca na miejsce, bo mają terminy( nawet w prywatnych!) albo chcieli tyle pieniędzy, ze az wstyd. Dopiero mi zrobili w tej prywatnej krakowskiej klinice Dopplera od razu po zapisie i to porządnie. Poza tym zespół bardzo miły, atmosfera przyjemna w całej poradni, ze nie czujesz się jak w jakimś szpitalu. Polecam, szczególnie na takie specjalistyczne badania
#2016-07-01 11:24:55 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Ja mam problemy z sercem już od dawna i to była jedna z poradni w której byłem na konsultacjach przed operacją. Dobrze wspominam- panowie doktorzy obydwaj z którymi miałem tam konsultacje profesjonalnie do tego podeszli i sprawnie, bez czekania nie wiem ile dni na rozmowe
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015