#2016-07-04 00:57:27 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Witam wszystkich serdecznie. Mam do Was pewne pytanie, które już zaadresowałem w tytule ;) Otóż, gdzie mógłbym kupić i zamówić wysokiej jakości reprodukcje sławnych obrazów? Na pewno mi zależy na tym, żeby były maksymalnie zgodne z oryginalem, no i żeby byli wysokiej jakości. Innymi słowy, jakość, jakość i jeszcze raz jakość ;) Cena nie gra roli. Ktoś zna takie miejsce, gdzie można zamówić takie obrazy?
#2016-07-04 01:52:55 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Ja znam doskonałą stronkę, gdzie mają przepiękne obrazy i reprodukcje też. Proszę, wejdź sobie na ramarama.pl i tam zapoznaj się z ich ofertą. Naprawdę mają bardzo profesjonalne dzieła i według mnie, a naprawdę się na tym trochę znam, jakość wykonania jest niezwykle skrupulatna i bardzo dobra. Myślę, że o taką firmę Ci pewnie chodziło, bo nie znam lepszej jeśli chodzi o jakość wykonania.
#2016-07-04 03:23:24 

kenobi

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek: 27

Ja zamawiałem niedawno wykonane na płótnie reprodukcje obrazu i efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Osobiście, wiem, że tylko z usług tej firmy będę korzystał w tym aspekcie, bo jakość wykonania jest niespotykana w tym przedziale cenowym. Liczę, że w w przyszłości się mocno wypromują i więcej osób się o nich dowie, bo tak to tylko garstka szczęśliwców wie o ich usługach ;)
#2016-07-04 03:43:55 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Szkoda, że ja się kompletnie nie znam na obrazach.. nigdy nie miałem pociągu do sztuki i teraz trochę żałuję, bo trafiłem do rodziny, gdzie rodzice mojej dziewczyny są bardzo obeznani i mają doskonały gust a ja się czuję przy nich jak głupiec, bo nic nie wiem ehh :P
#2016-07-04 06:08:35 

Ababe

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Ja wolę fotografię, ale potrafię docenić jakie piękno niosą ze sobą obrazy.
#2016-07-04 08:04:40 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Ja też się rozglądam za miejscem, gdzie można zamówić reprodukcje, obadam te linki co są w temacie, dzięki! ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015