#2016-07-04 02:23:59 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Nie jest tajemnicą, ze Warszawa ma swój styl wizażu, który chętnie naśladowany jest w innych miejscach. Zastanawiam się co o nim sądzicie, czy rzeczywiście jest on tak dobry, czy chodzi tylko o to by nosić się jak w stolicy. Ostatnio temat ten mnie zajmuje, bo sama lubię się bawić wizażem i nie niektóre warszawskie makijażystki rzeczywiście mnie zachwycają, ale w gruncie rzeczy są top raczej jednostki.
#2016-07-04 04:30:11 

czolgista

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Studzianki

Wiek: 45

według mnie warszawskie wizażystki są naprawdę dobre. Szczególnie te, które na co dzień pracuja w telewizji bądż gazecie. Noe ma się co oszukiwać, w innych miastach nie ma co liczyć na pracę w show biznesie, dlatego najwyższy poziom zawsze będzie w stolicy, Na tym to polega.
#2016-07-04 05:36:57 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Rzeczywiście tak jest, jak jakaś makijażystka zabłyśnie talentem to zaraz jest ściągana do Warszawy. Tak to już działą. Zresztą nie tylko z tym. Centrum samo z siebie przyciąga profesjonalistów, którzy kreują gusta i sposób myślenia pozostałych.
#2016-07-04 07:53:43 

kenobi

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek: 27

Nie wiem czy rzeczywiście wszystkie wizażystki w Warszawie są tak dobre, ale na pewno wiele osób wzoruje się na Makeupstudio.net.pl. Wystarczy przejrzeć ich galerię, by wiedzieć kto kreuje trendy. Osobiście taki makijaż mi się najbardziej podoba, ale jak to mówią wszystko jest sprawą gustu.
#2016-07-04 09:32:53 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

No nie wiem, to raczej Warszawiakom wydaje się, ze w e wszystkim są najlepsi. Oni kompletnie ignorują to co dzieje się w reszcie Polski. Uważają się za pępek świata. Nie podzielam takich wyssanych z palca opinii. Wszędzie znajdzie się dobre makijazystki, wystarczy tylko poszukać.
#2016-07-04 10:04:10 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Przede wszystkim wizaż to nie tylko makijaż ignorantko. Oczywiście, ze jeśli nie ma się pojęcia w jakimś temacie to trzeba skrytykować główną tezę przedmówcy. Co za świat. Nie znasz się, to się nie wypowiadaj. tak będzie lepiej dla ciebie i dla świata.
#2016-07-04 11:18:55 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

Hohoho, ktoś się poczuł urażony. Czyżby niespełnione ambicje się odezwały? Niektórzy nie mają do siebie żadnego dystansu.
#2016-07-04 12:42:49 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Ej dziewczyny, każdy ma prawo do odmiennego zdania, ale wszystkich obowiązuje kultura wypowiedzi. Szanujmy się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015