#2016-07-05 08:33:27 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czym są szkolenia integracyjne? Kiedyś jeździło się oddzielnie na szkolenia gdzie człowiek czegoś się uczył i oddzielnie na imprezy integracyjne gdzie była głównie zabawa i atrakcje. W jaki sposób to połączono i czego mogę się spodziewać?
#2016-07-05 09:41:20 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Wiesz że też mnie to zastanawiało jak miałem pierwszy raz na coś takiego pojechać? Dużo zalezy od firmy i jej podejścia bo w jednej mieliśmy szkolenie tylko pierwszego dnia a potem hulaj dusza a w innej skzolenia codziennie i od 16 czas wolny na co tylko chcielismy. Mysle ze z zalozenia są to szkolenia w grupach ludzi z którymi bedziesz pracował bo czasami zdaża się że jedziesz na szkolenie a tam same obce twarze. Myślę że tu jest właśnie cały sens, pzdr. Powiedz jeszcze na koniec z jakiej firmy jedziesz, to moze cos wiecej sie dowiemy.
#2016-07-05 11:44:45 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

Jedziemy z tej firmy: http://www.openmindteam.pl/. Słyszałam o niej bardzo dobre opinie, że zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i przeplatają się tak żeby nie zmęczyć i nie zanudzić wiec spodziewam sie takiego miksu jak opisałeś. Tak czy inaczej nieźle sobie to wymyśliłeś, bo brzmi to bardzo logicznie, ale zobaczymy co przyniesie rzeczywistość.
#2016-07-05 12:29:02 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Znalazłem na ich stronce fajne informacje http://www.openmindteam.pl/szkolenia-integracyjne.html. Warto sobie poczytać bo z tego co widze to filozofia firmy właśnei opiera się o równowagę czyli po trochu ze wszystkie w odpowiedniej kolejności i proporcji. Spodziewałbym się czegoś bardzo dobrego chociaż sporo zalezy od władz firmy :).
#2016-07-05 13:48:38 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

o dzięki! Jeśli byłoby tak jak napisali to będzie to mój najelepszy wyjazd :D. Dam znać jak było jak wrócę :). Dzięki za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015