#2016-07-15 02:27:47 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Hejka! Chciałbym was prosić o opinie jaki typ ogrzewania jest najlepszy do domku jednorodzinnego, który ma niewiele ponad sto metrów kwadratowych powierzchni i mie ma możliwości podłączenia się pod ogrzewanie miejskie.
#2016-07-15 03:13:50 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

To zależy od tego kto co lubi i ceni. Ja u siebie np w domu wstawiłem ogrzewanie gazowe i jestem jak najbardziej zadowolony. Przede wszystkim jest to wygodne, bo po prostu tankuję gaz i nie muszę się niczym przejmować.
#2016-07-15 04:28:38 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

No tak, ale niektórzy mówią, że taki typ ogrzewania nie do końca pozwala na oszczędzanie.
#2016-07-15 06:08:27 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

Nieprawda, to od ciebie zależy jakie zużycie gazu będziesz miał. Jak ktoś odkręca ogrzewanie na maksa i nie patrzy na zużycie to choćby nie wiem jakiego rodzaju miał ogrzewanie, to go wyniesie to sporo. Ważne żeby instalacja była dobrze i fachowo wykonana i piec wyregulowany.
#2016-07-15 07:03:58 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

No wąłśnie też tak uważam i szczerze to jestem zdecydowany na ogrzewanie gazowe, ale nie wiem gdzie mam się zakręcić, bo chciałbym kupić piec od razu z montażem, żeby tak jak mówisz nie miec później jakichś komplikacji po instalacji ze zuzyciem, a wiadomo że jak się wszystko robi w jednej firmie to jest inaczej.
#2016-07-15 09:33:04 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

My naprzykład u siebie tez mamy grzanie wody na gaz i nie narzekamy. A wręcz przeciwnie. Podgrzewać co prawda zamawialiśmy przez internet, bo mamy trochę daleko do poznania, ale jeśli byłbyś zainteresowany to podaję link do sklepu: http://e-mikas.com.pl/pl/c/Gazowy-podgrzewacz-wody/20. Kupiliśmy go już jakiś czas temu, ale do tej pory nie mieliśmy z nim problemu i działa rewelacyjnie. Widziałam że mają tam tez kotły co i możliwość montażu, ale nie wiem jaka u ciebie lokalizacja.
#2016-07-15 10:25:56 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Zaglądam na forum, widzę moa temetyka, a jeszcze Pani wyżej poleca sklep w którym sam robię zakupy hhe. Ale ten świat mały. A więc szanowny panie, jeśli kupi pan porządny gazowy kocioł grzewczy (nawiasem to też polecam sklep co Pani powyżej), będzie Pan racjonalnie dysponował zasobami, to będzie pan pozytywnie zaskoczony instalacją gazową.
#2016-07-15 11:01:56 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Ja z kolei poszłem na skróty i mam ogrzewanie na węgiel i drzewo, bo mówili że taniej. Ale taniej to moze było kilkanaście lat temu. Teraz wycinek nie robią tak często, musisz miec Pan gdzie to wszytsko sładować, dodatkow nie mam podajm=nika w piecu i co klka godzin muszę latać do piwnicy żeby podrzucić, bo mi wygaśnie. A daj pan spokój,. Sam juz się zastanawiam czy na gazowe nie przejść.
#2016-07-15 13:59:17 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

No to tez własnie mówię, że zdecydowany już jestem. Podoba mi się ten sklep, który polecaliście piece w porządku, ale tez sporo tam niedrogich artykułów do instalacji hydraulicznej. Nie orientujecie się jaki jest koszt przesyłki przy większym zamówieniu?
#2016-07-15 15:09:37 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Musisz zadzwoić i podpytać, raczej nie bedzie problemu z dogadaniem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015