#2016-07-28 06:25:02 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

jak myślicie, czy można zaufac pracownikom firmy sprzątającej, która zajmuje się sprzątaniem biur? czy lepiej zorganizowac sprzątanie, gdy pracownicy mojej firmy sa jeszcze w pracy, czy gdy już wyjda? obawiam się trochę wpuścic zewnętrzną firmę do mojej kancelarii, bo mam tu duzo ważnych dokumentów i obawiam się, żeby nic nie zginęło.
#2016-07-28 07:17:11 

Domina74

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pisz

Wiek: 41

Nie wiem, czego tu się obawiać. Przecież nie sądzisz chyba, ze pracownicy porządkowi będą grzebac w Twoich dokumentach albo coś Ci zabiorą. Ja od dawna współpracuję z firmą zajmującą się sprzątaniem pomieszczeń biurowych w Zielonej Górze i nie mam powodów, by narzekac. Sprzątanie zazwyczaj odbywa się w mojej obecności albo kogoś z zespołu. To znaczy ja nie patrzę na ręce ekipie sprzątającej, ale jestem obecna w budynku, gdy oni wykonują swoją pracę. Przewaznie umawiam się z ekipa po godzinach pracy moich ludzi, żeby im nie przeszkadzać w pracy.
#2016-07-28 10:11:32 

PatrycjaPL

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Truskaw

Wiek: 33

Ja też jestem z województwa lubuskiego i musze przyznac, ze firmy sprzątające w Gorzowie i okolicach cieszą się bardzo dobrą opinią. No ale jeśli jakaś firma tego typu jest nowa i ciezko znaleźć jakieś opinie na jej temat, to uważam, ze warto zachować ostrozność. To znaczy warto samemu sprawdzać, czy ekipa nalezycie wywiązuje się ze swoich obowiązków i czy nie zachowuje się podejrzanie. Ostrożności nigdy za wiele, gdy ma się w biurze jakieś wartosciowe przedmioty albo wazne dokumenty.
#2016-07-28 12:38:51 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Najlepiej zamontować kamery w biurze, żeby nie było żadnych nieporozumień. Wtedy wszystko będziecie mieć pod kontrolą.
#2016-07-28 13:26:21 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

no masz rację. już od dawna nosiłam się z zamiarem zamontowania kamer w mojej kancelarii, bo chyba jestem za bardzo podejrzliwa wobec ludzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015