#2016-07-31 23:43:28 

agata

Użytkownik

Hej Kochani! Ostatnio przeglądalam ofertę akcesoriów motocyklowych i powiem szczerze, że jest tego tyle, że nie mam pojęcia na co się decydować. Jakie byście akcesoria polecali, aby było łądnie i praktycznie? ;)

#2016-08-01 02:24:32 

Armageddon

Użytkownik

Zdecydowanie na pierwszym miejscu polecałbym wybór skórzanych sakw do motocykla. Będziesz przynajmniej mogła spokojnie coś przewieźć, a też potrafią być one bardzo pakowne, co myślę, jest bardzo ważną cechą. Nie spominając o tym, że też są świetne, jeśli chodzi o wygląd ;)

#2016-08-01 05:23:35 

Terra

Użytkownik

Wiesz, sakwy są fajne, jak masz krążownika szos, a tutaj to jes tteż ważne, czy koleżanka ma raczej coś bardziej wyścigowego, czy raczej miejskiego. Bo jeśli np. sportowy motocykl, to dużo fajniejszym jest jednak specjalny plecak, no i obowiązkowo myślę tankpady.
#2016-08-01 08:20:46 

worldEater

Użytkownik

A ja myślę, że jeśli mówimy o akcesoriach, to też powinniśmy powiedzieć co nieco o odzieży. To że specjalna odzież jest potrzebna, to ja bym szczególnie zwrócił uwagę na dobór solidnych rękawic motocyklowych. Już nie raz miałem okazję opatrywać nadgarstki ludzi, co to sobie wzięli jakieś po prostu rekawice do jazdy. Ba… nadgarstki, dużo powiedziane. Dlatego trzeba wziąć jakieś solidne!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015