#2016-08-19 06:03:51 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

jak w temacie, jakie gadżety promocyjne do waszej firmy ostatnio kupiliście? Zróbmy sobie wzajemnie małe badanie rynku. Szukam nowych pomysłów na promocję i zastanawiam się jak działają inni, co się sprawdza…
#2016-08-19 06:23:58 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

ja kupiłam ostatnio korkowe podkładki pod kubek – chcieliśmy wypróbować nowe logo i pomysły naszych marketingowców. Na tym materiale każda grawerka wygląda bardzo efektownie, bardzo spodobał się nam ten pomysł. Można poszaleć z tekstami i rysunkami.:)
#2016-08-19 06:52:42 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

korkowe podkładki pod kubek są naprawdę fajne. Ja co prawda nie mam firmy, ale kupowałam pojedyncze sztuki dla przyjaciółki na urodziny i jest to dosyć oryginalny prezent.;D ale może bardziej ogólnie, chodzi po prostu o grawerkę, wymyślenie coś od siebie, trochę kreatywności.
#2016-08-19 07:56:31 

Trawnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 32

ja stawiam na efektowne grawerowanie w drewnie – ostatnio kupiłem skrzynki, deski do krojenia i łyżki. Dla wyjaśnienia dodam, że to branża gastronomiczna.;D Lubimy obdarowywać naszych pracowników i klientów, ponieważ wiemy, że się to nam pod każdym kątem opłaca. Do-brze wpływa na atmosferę pracy.
#2016-08-19 09:00:53 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

ostatnio zainwestowałem w laserowe wycinanie napisów na tabliczkach do firmy. Chcieliśmy trochę odświeżyć wizerunek i kadra nam się trochę zmieniła, więc to była też już trochę wyższa konieczność. Za to przy okazji udało się nadrobić zaległości w gadżetach promocyjnych, i mam zapas długopisów, podkładek pod kubek, szklanek, notesów. Trzeba jednak pamiętać o takich rzeczach, bo dobrze wpływają na widzenie jakości usług przez klientów i też na wewnętrzy pr firmy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015