#2016-08-25 02:44:11 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

Co myślicie na przykład o hybrydowych systemach grzewczych? I gdzie kupujecie mniejsze, konkretne elementy ogrzewania?
#2016-08-25 04:29:05 

Domina74

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Pisz

Wiek: 41

ja mam hybrydowy system grzewczy i chwalę sobie, działa dobrze, a producent jest bardzo przyzwoicie przygotowany do kontaktu z klientem i naprawdę pomaga w wyborze i znalezieniu kogoś do instalacji systemu. Znam go, mój kolega kupował wymiennik ciepła do kolektorów słonecznych Galmet i mieliśmy okazję przyjrzeć się ich ofercie. Można polecić.;)
#2016-08-25 07:04:58 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

my mamy od tego producenta sprawną pompę ciepła woda powietrze i też mogę polecić, mają i całe systemy, i elementy. A hybrydowe chyba sprawdzają się nieźle. Mi najbardziej podobają się kolektory społeczne, świetna sprawa, jeszcze gdybym przesunęła swój dom trochę bardziej na górkę, tam gdzie sąsiedzi, byłoby to naprawdę bardziej, niż opłacalne.;D
#2016-08-25 08:32:42 

Braxton

Użytkownik

Posty: 52

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 32

ok., dzięki za komentarze. Kolektory może i faktycznie są fajne, musiałbym zorientować się czy mogę dostać gdzieś na to dofinansowanie – bo jeśli tak to bym się nie wahał. Teraz lata są coraz gorętsze i można nałapać naprawdę sporo tych promieni…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015