#2016-09-06 06:00:28 

vvariatka

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Częstochowa

Wiek: 29

Jestem własnie na etapie wykańczania mojego nowego domku i zaczynam tez mysleć o meblach. Własciwie to nie jestem pewna, od czego mam zacząć meblowanie domu. A Wy od czego byscie zaczęli?
#2016-09-06 07:20:17 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

Jak dla mnie najważniejszymi meblami są krzesła i stół do jadalni, bo po prostu bez tego ani rusz. Krzesła są wazne, żeby na nich siedzieć, a stół jest po to, żeby było przy czym usiąść i na czym zjeść lub napić się czegoś. Przyda się też przed zakupieniem meblościanki po to, by postawić na nim rózne rzeczy.
#2016-09-06 07:50:28 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Ja bym powiedziała, że najwazniejszy jest raczej jakiś mebel do spania, żeby było nie tylko na czym usiąść, ale również położyć się w razie potrzeby. Dla mnie najbardziej praktycznym meblem w domu jest rozkładana kanapa, która może służyć zarówno do siedzenia, odpoczynku, jak i do spania, i to od niej zaczęłabym meblowanie mieszkania.
#2016-09-06 09:18:37 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

No cóż, zdania mogą być podzielone. Można przecież zamówic kilka różnych mebli jednocześnie. Stół i krzesła, a także rozkładaną kanapę można kupić w sklepie internetowym Meble Jak Chcesz, który oferuje duży wybór mebelków własnej produkcji oraz pochodzących od innych producentów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015