#2016-09-22 05:13:12 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Hej. Czy znacie może wypożyczalnię samochodów OSEK Rent A Car? Zastanawiam się nad skorzystaniem z jej oferty w Poznaniu, gdzie miesci się jeden z jej oddziałów.
#2016-09-22 05:34:19 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

No ja właśnie znam tę wypożyczalnię samochodów na lotnisku w Poznaniu i uważam, ze jest to tania i solidna firma. Oferuje dużą ilość modeli samochodów do wyboru, które są sprawdzone pod względem technicznym. Ja już jeździłam kilkoma autami z tej wypożyczalni i każde z nich dobrze mi się prowadziło – żadne nie sprawiało problemów. A jeżdżę na ogół duzo, bo tego wymaga moja praca.
#2016-09-22 08:27:11 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Kojarze tą wypożyczalnię, ale nie z Poznania, tylko z Wrocławia. Ładnych pare lat temu stamtąd własnie miałem samochód zastępczy z OC sprawcy po kolizji, w której byłem poszkodowanym. Mam jeszcze nawet w zakładkach zapisany link http://osekrent.pl/oferta/wynajem-samochodu-oc-sprawcy. To tak na wszelki wypadek, gdyby coś gdzies się komuś przydarzyło na drodze, czego oczywiście nikomu nie życze.
#2016-09-22 10:19:05 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Z tego co wiem w Katowicach wypożyczalnia samochodów osobowych OSEK Rent a Car również działa i posiada szeroką ofertę wynajmu pojazdów zarówno dla klientów firmowych, jak i indywidualnych. Korzystałem z jej oferty już dość dawno, ale mam jak najlepsze wspomnienia związane ze współpracą z tą firmą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015