#2017-02-03 02:55:06 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Szukamy dla naszej dużej firmy ze sprzętem elektronicznym spedytora, który zapewni nam kompleksową obsługę przesyłek na cały świat. Wysyłamy naprawdę spore ilości towaru więc potrzebna jest solidna firma. Polecicie kogoś?
#2017-02-03 05:02:38 

kenobi

Użytkownik

Posty: 26

Skąd:

Wiek: 27

Jest tego wiele, ale słyszałam o jednej warszawskiej firmie, która zapewnia kompleksowe usługi wielu przedsiębiorcom - spedycja morska, lotnicza oraz lądowa, a nawet kolejowa to dla nich żaden problem, ale niestety zapomniałam nazwę tej firmy. Może ktoś mnie poratuje, bo na pewno oni będą nadawali się świetnie
#2017-02-03 06:38:44 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Wiem o kogo chodzi, szczegółów można dowiedzieć się na www.tirsped.com.pl ale warto wiedzieć, że zaoferują oni pełne zaplecze magazynowe z zaawansowanym systemem obsługi, spedycję każdą drogą, a także fachową obsługę administracyjną. Krótko mówiąc wszystko dotrze na czas, w nienaruszonym stanie, a wszelkie dane będą wprowadzone do systemu obsługi przesyłek. Aha! Zapewnią oni również obsługę celną:)
#2017-02-03 09:38:41 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Świetna oferta, chyba warto ją sprawdzić, bo widzę, że zrobią dla nas wszystko czego aktualnie potrzebujemy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015