#2017-02-16 02:34:24 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Hej. Jestem obecnie w bardzo trudnej sytuacji, to znaczy cała moja rodzina się w niej znalazła. Równo miesiąc temu z domu wyszedł mój brat i do tej pory nie wrócił. Niby szuka go policja, ale śledztwo nic nie wykazuje, czekam tylko, aż sprawę umorzą, choć przekonują, że żadnych podstaw do tego, jak na razie, nie ma. Wszyscy bardzo chcielibyśmy, żeby Maciek do nas wrócił. Z tego powodu postanowiłam podjąć pewne kroki – wynająć detektywa. Jako że sprawa jest delikatna, a mnie przede wszystkim zależy na jak najsprawniejszym jej rozwiązaniu, szukam profesjonalisty. Cena nie gra roli. Ktoś pomoże?
#2017-02-16 05:09:41 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Doskonale rozumiem, co czujesz. Ja jeszcze rok temu poszukiwałem swojej dziewczyny (obecnie żony). Wszyscy mi wmawiali, że po prostu uciekła, zostawiła mnie dla jakiegoś innego i słuch o niej zaginął – nawet detektywi, do których się zgłaszałem, też to sugerowali. W końcu jednak natrafiłem na firmę Monos24 i odzyskałem nadzieję. Bardzo cenię sobie ich profesjonalne podejście do sprawy – każdą kwestię rozpatrzą indywidualnie, wszystko wycenią, no i udzielą też bezpłatnej konsultacji. Szczerze polecam.
#2017-02-16 06:15:00 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Też mam dobre doświadczenia z tą firmą. Ja kontaktowałem się z nimi akurat w bardzo delikatnej sprawie, ale też stanęli na wysokości zadania, sprawdzając wszystko to, co chciałem. Przede wszystkim ważne dla mnie było zachowanie dyskrecji, a oni mi to zagwarantowali, więc pozostaje mi tylko powiedzieć, że firma jest naprawdę rzetelna.
#2017-02-16 07:18:03 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

Ja miałam problem z nastoletnim dzieckiem – wydawało mi się, że córka wpadła w złe towarzystwo. Firma Monos24 pomogła mi ustalić, że korzysta z różnego typu używek, a przy tym bez problemu dotarła do ich źródła. Opowiedzieli mi dokładnie o wszystkim, co robiła i z kim przebywała, a ona się nawet nie zorientowała. Mam dług wdzięczności wobec tych fachowców.
#2017-02-16 07:57:09 

Deianirra

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Latchorzew

Wiek: 25

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Super, że istnieje taka firma. Na pewno skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015