#2017-03-24 01:14:29 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Szybko i na temat! Szukam sklepu, w którym kupię dobrej jakości piłę formatową. Stara wysiadła na amen i prace w zakładzie stoją. Polećcie kogoś!
#2017-03-24 03:36:05 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Jest jeden sklep, który sprzedaje świetne urządzenia do warsztatów stolarskich i meblowych, ale także do użytku amatorskiego. Pod linkiem http://www.mtm-maszyny.pl/pl/89-pily-formatowe znajdziesz piły formatowe - mają duży wybór, a sprzęt reprezentuje najwyższą klasę, dlatego na pewno coś wybierzesz. Mam jedną z nich i świetnie spisuje się przy rozcinaniu płyt oraz litego drewna.
#2017-03-24 06:10:49 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Zgadzam się z kolegą, mam też od nich piłę formatową i dodam od siebie, że sprzedawane one są z dodatkowym wyposażeniem - zależnie od modelu są to wózki ruchome, ramy boczne, agregaty, stoły robocze oraz wiele innych elementów. Znajdziesz nawet nowoczesne urządzenia sterowane ekranem dotykowym!
#2017-03-24 08:29:55 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Wczoraj przejrzałem sobie tę stronę, a dziś już dzwoniłem po poradę i muszę powiedzieć, że pełen profesjonalizm - wybraliśmy piłę i za kilka dni pewnie będzie już pracować w najlepsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015