#2017-05-17 19:20:56 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Mam do was pytanie. Mój mechanik mnie koniecznie namawia, żebym zamówiła nową belkę do mojego Citroena, z kolei ja słyszałam od swoich znajomych, że można zregenerować taką belkę. Mechanik z kolei słysząc o tej regeneracji pukał się w głowę i mówił, że to szkoda kasy. Jestem w kropce, bo dla mnie wydanie takiej kasy na nową belkę jest co najmniej nieopłacalne. A jeśli mechanik ma rację, że taka belka się rozpadnie?
#2017-05-17 21:17:28 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Wiesz, jeśli kupujesz z jakiegoś lewego źródła zregenerowaną tylną belkę, to rzeczywiście jest obawa, że może nie dotrzymać nawet 3 miesięcy. Ale jak znajdziesz dobry serwis, który ma to obczajone, to raczej nie powinno być problemu.
#2017-05-17 23:37:48 

czolgista

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Studzianki

Wiek: 45

Zgodzę się z kolegą wyzej. Zazwyczaj mechanicy próbują naciągnąć kogoś na kupno nowej belki, może mają jakieś umowy podpisane i prowizję zgarniają, nie wiem, nie będę snuć teorii spiskowych. Tak czy inaczej jest np. w Świdnicy świetny serwis, który zajmuje się regenerowaniem tylnych belek. Znalazłam go na tylnabelkapolska.pl, skontaktowałam się z nimi i wykonali regenerację, jak i wymianę za bardzo przyzwoitą cenę. Teraz za każdym razem, jak mam jakiś problem ze swoim samochodem to jadę do ich serwisu. I jeszcze dodam, że na zregenerowaną belkę dostałam 3 lata gwarancji, co też świadczy o solidności tego rozwiązania.
#2017-05-18 02:02:18 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Co to właściwie jest regeneracja tej belki? To rzeczywiście takie solidne rozwiązanie?
#2017-05-18 05:01:52 

evsebioosh

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Bielawa

Wiek: 36

Jak chcesz się dowiedzieć więcej na temat regeneracji tylnych belek to zobacz sobie pod adres https://tylnabelkapolska.pl/oferta/naprawa-tylnego-zawieszenia/. Tak w skrócie mówiąc jest to wymiana po prostu niektórych elementów tylnej belki, która znalazła swoje zastosowanie w niektórych francuskich samochodach. Oprócz wymiany jest też oczyszczenie z rdzy i oczywiście impregnowanie całej konstrukcji, by nie zaszło szybko korozją.
#2017-05-18 07:38:22 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

W takim razie dobrze, że nie mam francuza :P
#2017-05-18 08:14:22 

agata

Użytkownik

Posty: 99

Skąd:

Wiek: 19

Ja za to bardzo dziękuję za odpowiedzi i wskazanie najlepszego rozwiązania :) Regeneracja chyba jednak bardziej mi się opłaci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015