#2017-11-04 07:08:54 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Cześć! Potrzebuję informacji odnośnie cen pozycjonowania sklepów internetowych. Zależy mi na współpracy z profesjonalną firmą i na niskich kosztach takiej akcji. Wiem że dobre usługi kosztują ale będę wdzięczny za polecenie jakiejś sensownej i niedrogiej firmy. Pozdrawiam i dziękuję.
#2017-11-04 09:57:20 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

Hej, coś o tym wiem bo niedawno rozglądałam się za taką firmą. Ceny są bardzo zróżnicowane w zasadzie można powiedzieć że co firma to inne stawki. Skorzystałam z jednej i jestem bardzo zadowolona. Efekty widoczne bardzo szybko i co najważniejsze są trwałe. Cena pozycjonowania sklepów internetowych będzie na tej stronie - https://www.grupa-tense.pl/cennik/, a jak masz specjalne życzenia to napisz do nich i poproś o wycenę. Mam nadzieję że pomogłam.
#2017-11-04 11:37:26 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

Dziwie sie ze nie zajeliscie sie tym sami bo to zadna filozofia. W necie można znaleźć dokładne instrukcje ktore krok po kroku wszystko objasniaja.
#2017-11-04 14:22:19 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Można też znaleźć instrukcje jak rozebrać silnik ale po co tracić pare tygodni na ogarniecie tematu skoro ktos moze to zrobić za pare groszy? Takie rozmowiazania odpadają również z tego wzgledu ze nie moge sobie pozwolić na wpadkę, a jak sie nie ma o czyms pojecia i robi po raz pierwszy to raczej nie bedzie spektakularnego sukcesu.
#2017-11-04 14:48:05 

Trawnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 32

Też uważam ze nie ma się co bawić w własnoręczne pozycjonowanie stron i sklepów bo można tylko zmarnować pieniadze. Są fachowcy to się z nich korzysta a jakby człowiek miał wszystko robić samodzielnie w życiu to by zwariował i nie miał na nic czasu, pzdr.
#2017-11-04 15:26:00 

Zyrta

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Radom

Wiek: 41

Dokładnie, tym bardziej że nie kosztuje to nie wiadomo ile.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015