#2019-10-28 04:05:09 

PatrycjaPL

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Truskaw

Wiek: 33

Dzień dobry. Poszukuję informacji o kosztach pozycjonowania stron internetowych. Może wiecie, jakie cenniki mają firmy z branży SEO i który z nich jest najbardziej atrakcyjny?
#2019-10-28 07:04:19 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Nie mam zbyt wielkiego porównania, ale na pewno atrakcyjny cennik ma ta firma, która prowadzi portal internetowy Wycenpozycjonowanie.pl. Parę miesięcy temu zamówiłem tam bezpłatną wycenę pozycjonowania mojej witryny i spodobała mi się przedstawiona oferta. Z tego co się zorientowałem, proponowane tam ceny są konkurencyjne na rynku.
#2019-10-28 09:14:08 

PatrycjaPL

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Truskaw

Wiek: 33

To może ja też zamówię tam wycenę pozycjonowania. A możesz mi powiedzieć co konkretnie zawiera taka wycena?
#2019-10-28 10:40:05 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Wycena obejmuje m.in. dobór słów kluczowych oraz ich ilość, a także ocenę stopnia trudności i wskaźnik konkurencji który dotyczy pozycjonowania danej frazy. Koszty pozycjonowania stron internetowych uwzględniają również audyt SEO, rozbudowę treści na stronę oraz link building. Dodatkowo w koszty pozycjonowania stron internetowych mogą być wliczone linki sponsorowane, czyli Google Ads.
#2019-10-28 10:50:21 

PatrycjaPL

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Truskaw

Wiek: 33

A więc jest trochę pracy z tym pozycjonowaniem. A czemu służą linki sponsorowane i czy warto w nie inwestować?
#2019-10-28 12:56:31 

adambogusz

Użytkownik

Posty: 94

Skąd: Nowy Sącz

Wiek: 44

Linki sponsorowane to odnośniki wyświetlane przez wyszukiwarkę nad właściwymi wynikami wyszukiwania. Na pewno nieraz się z nimi spotkałaś.
#2019-10-28 13:04:44 

Trawnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 32

Dodam jeszcze, że Google Ads to nie tylko linki sponsorowane, ale również rozwiązania oparte na remarketingu. Chodzi mi o reklamy wyświetlane osobom potencjalnie zainteresowanym daną ofertą. Moim zdaniem Google Ads są przydatnymi narzędziami, które świetnie wspierają usługi optymalizacyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015