#2020-10-13 07:58:00 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

Cześć! Chcę zamontować sobie dodatkowe światło pod szafką wiszącą w kuchni, konkretnie nad zlewozmywakiem i zastanawiam się jak to zrobic. Szafka nie ma żadnego mocowania na takie dodatkowe oświetlenie, więc chyba musze ją jakoś przerabiać, a może jest na to jakiś trik?
#2020-10-13 08:41:35 

Armageddon

Użytkownik

Posty: 81

Skąd: Białystok

Wiek: 43

Trik jest prosty, kupujesz oświetlenie w oprawce, na przykład listwę oświetleniową i przykręcasz ją do spodu szafki. Oprawki zwykle mają specjalne otwory pod śruby, więc potrzebna będzie tylko wiertarka. Możesz też założyć sobie jakiś stylowy kinkiet na ścianę nad zlewozmywakiem. Fajne produkty znajdziesz chociażby w ofercie firmy Globo. Znany producent stylowego oświetlenia do mieszkań.
#2020-10-13 11:20:46 

worldEater

Użytkownik

Posty: 93

Skąd: Łosice

Wiek: 23

Ja nie wiem, czy kobiety stale musza cos zmieniac. Moja zona tez ciagle marudzi o remontach, chociaz mieszkanie było remontowane 4 lata temu.
#2020-10-13 13:38:20 

hetallia

Użytkownik

Posty: 31

Skąd: Milanówek

Wiek: 30

U mnie kuchnia nie była remontowana od przeszło 15 lat, więc już chyba zasługuje na niewielką przebudowę:)
#2020-10-13 15:27:44 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Jak szukasz ciekawych inspiracji na oswietlenie do kuchni, zajrzyj sobie na tę stronę. Masz tam mnóstwo różnych lamp, kinkietów, plafonów i innych opraw oświetleniowych pasujących do różnych domowych pomieszczeń i różnych stylów aranzacji. A tak na marginesie tylko podpowiem, że niektórzy do doświetlenia zlewozmywaka używają ledowych lampek biurkowych, także nie jesteś skazana wyłacznie na oświetlenie podszafkowe, zwłaszcza jeśli masz miejsce na lampkę stolikową.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015