#2015-12-01 12:56:59 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Chcę wymieniać wszystkie kontakty elektryczne w mieszkaniu na podtynkowe. Orientujecie się ile to może kosztować? Mieszkam w bloku z wielkiej płyty, gdzie wszystkie gniazdka i włączniki światła są na wierzchu.
#2015-12-01 14:51:28 

Zenobiusz

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Kluczbork

Wiek: 27

To zależy ile tych gniazdek jest do wymiany no i w jakim mieście mieszkasz. Ceny usług są różne dla różnych miast, zasadniczo jest tak, że im większe miast tym drożej. Sam osprzęt elektryczny wiele nie kosztuje i to nawet wtedy, gdy zdecydujesz się kupić markowe gniazdka. Niestety za usługi elektryka albo innego fachowca, który będzie robił remont – musisz się liczyć z koniecznością kucia ścian – zapłacisz znacznie więcej. Co ważne, najlepiej poprosić takiego człowieka o pomoc przy wyborze samych gniazdek. On będzie wiedział, czy w danej ścianie da się zainstalować konkretny model włącznika.
#2015-12-01 15:39:32 

PatrycjaPL

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Truskaw

Wiek: 33

Ja niedawno decydowałam się na taki remont i szczerze odradzam. Mnóstwo kłopotu, straszny bałagan i góra forsy władowana w wymianę gniazdek, a efekt mizerny. Jak już chcesz ładne kontakty to kup nowe, ale w wersji klasycznej (wystające). Serio szkoda roboty z tym kuciem ścian i dodatkowych kosztów.
#2015-12-01 16:35:20 

Trawnik

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 32

Polecam kupno podtynkowych gniazdek Gira. Są dostępne w różnych wersjach. Co prawda nie są tanie, ale za to bardzo eleganckie. Na pewno będą fajnym dopełnieniem świeżo wyremontowanego mieszkania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015