#2015-12-21 01:27:17 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

Mam pytanko, czy odwiedzacie gospodarstwa agroturystyczne w inne pory roku niż latem? Zastanawiam się nad wyjazdem do takiego gospodarstwa na ferie zimowe, ale nie wiem, czy będę mieć tam co robić. Nie chcę wyjeżdżać w góry, bo to daleko, a poza tym nie umiem jeździć na nartach.
#2015-12-21 04:10:42 

pan.prezydent

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Kruszwica

Wiek: 24

A byłaś w ogóle kiedys w gospodarstwie agroturystycznym? Jeśli tak i ci się podobało, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebys wyjechala tam zimą.
#2015-12-21 06:22:40 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

A byłaś w ogóle kiedys w gospodarstwie agroturystycznym? Jeśli tak i ci się podobało, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebys wyjechala tam zimą.
#2015-12-21 08:36:55 

Pinia

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olkusz

Wiek: 29

Polecam ci zainteresowac się agroturystyką w Wielkopolsce. Są tam takie gospodarstwa, które przyjmują gości przez cały rok i które oferują wiele atrakcji w samym gospodarstwie oraz w okolicy.
#2015-12-21 09:06:57 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

Potwierdzam, że wielkopolska agroturystyka jest godna zainteresowania. Ja kiedyś spędzałam z rodziną wakacje nad jeziorem w Wielkopolsce i były to jedne z naszych najbardziej udanych wakacji. Przyznam, iż jeszcze nie spędzałam ferii w gospodarstwie agroturystycznym, ale gdybym miała możliwość wyjazdu na urlop zimą, to nie zastanawiałabym się długo, tym bardziej, że właściciele tamtego gospodarstwa serdecznie nas zapraszali, byśmy odwiedzili ich znowu.
#2015-12-21 10:32:33 

Terra

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 36

A w ogóle planujesz tam jeszcze kiedyś pojechać? Bo rozumiem, że teraz nie masz takiej mozliwości.
#2015-12-21 13:29:22 

Kaola

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Sopot

Wiek: 34

Tak, teraz cały czas pracuję, ale myślę, że jeszcze nie raz odwiedzę te przytulne domki nad jeziorem. To urocze i magiczne miejsce. Ostatnio mój mąż zorganizował wczasy nad morzem, więc nie pojechaliśmy nad jezioro, ale może w przyszłym roku tam pojedziemy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015